Menüler

Menüler

İstanbul Genelinde 200' ün Üzerinde Bayisi ve Günlük 3 Ton Üretim Kapasitesi İle hizmet vermekte olam toptanpilav tesilerimizde birbirinden özel menülerimiz de yer almaktadır.

Toptan Pilav, Tüm Bakanlık Belgelerine ve Üretim Koşullarına Haiz 10 Ton Üretim Kapasiteli Modern Tesisi İle Hizmet Vermektedir.

Toptan pilav, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Açılışlar, İş toplantıları, Bayi yemekleri, Sergi açılışları, Seminerler, Parti ve Organizasyonlarınızda, Bahçe partileri, Düğün nişan organizasyonlarında, Teknede yemek organizasyonlarında, Öğrenci etkinlikleri, Okul gezileri , Doğum günü ve sünnet partilerinde ve pilav günü etkinliklerinizde organize bir şekilde hizmet vermektedir.

Franchise’ larımızda ve bayilerimizde herhangi bir üretim olmadan sadece Toptan Pilav markamızın kendi tesislerinde tek merkezden üretimle hijyen, sağlık kuralları standartlarını sağlayarak hazır ürünler sunmaktayız.

Gerek internet sitemizden gerekse iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak toptan pilav siparişini anında verebilirsiniz. Vereceğiniz toplu pilav siparişlerinde sipariş oranı minimum 10 kilo ve üzeridir. İmalat ve serviste kullandığımız bütün malzemeler özenle seçilmiş ve birinci kalitedir.

En iyi hizmeti alabilmeniz için büyük servis tabağı şeklinde köpük ve plastik tabak kullanılmaKtadır. Pirincimiz yine birinci sınıf uzun tane BALDO cinsi pirinçlerden seçilmektedir.

Toptan pilav sizlere Açılışlar, İş toplantıları, Bayi yemekleri, Sergi açılışları, Seminerler, Parti ve Organizasyonlarınızda, Bahçe partileri, Düğün nişan organizasyonlarında, Teknede yemek organizasyonlarında, Öğrenci etkinlikleri, Okul gezileri , Doğum günü ve sünnet partilerinde ve pilav günü etkinliklerinizde anında hizmet vermektedir.

TOPTAN PİLAV SİPARİŞİ

Uzman ve maharetli şeflerimiz tarafından hazırlanan pilav çeşitlerimiz, sağlıklı ve titiz koşullarda profesyonel kontroller çerçevesinde hazırlanmakta olup hem özel günlerinizde yanınızda olan misafirlerinizin hemde sizin için kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz menülerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, veya sipariş vermek için İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Toptanpilav.com menüleri sizleri beklemektedir.

Pilav satmak mı istiyorsunuz?

Toptan Pilav bayisi olmak için formu doldurun. Kısa süre içerisinde satışa başlayın.

Müşterilerimiz Toptan Pilav
Hakkında ne düşünüyor?

Müşterilerimizden gelen yorumların
bir kısmına buradan erişebilirsiniz.

Merve A.

“Sizinle çalışmaya başladıktan sonra cafemizde pilav içerikli menülerin siparişi arttı. Başarınız için tebrik ederim.”

Merve A.

Gizem Ş.

“Düğün organizasyonumuz için kendileriyle çalıştık. Efsaneydi! Büyük bir övgüyü hak ediyorlar.”

Gizem Ş.

Hakikat İ.

“Çalışanlarımızın vazgeçemediği lezzet. Toptan Pilav. Yıllardır değişmeyen harika tatlar için teşekkür ediyoruz.”

Hakikat İ.

İlginizi Çekebilir

Toplu Hazır Pilav

Toplu Hazır Pilav İstanbul' da Hazır Pilav, Nohut Pilav Yemek? Aslında Anadolu'da taziye evlerinde, düğün evlerinde, sünnet ve mevlüt günlerinde pilav vazgeçilmezidir. Pilav yemeği metropole inmiş ucuz beslenme kaynağı olmuştur. Emekçinin dostu sokak pilavı, fastfood'tan daha mı tehlikelidir diye soracak olursanızhiç de öyle değildir. Sokak…

Sokak Pilavının Sırrı

Sokak Pilavının Sırrı Öğlenden itibaren gecenin geç saatlerine kadar tekerlekli arabalardaki sokak pilavı lezzetleri İstanbul'un vazgeçilmezlerindendir. Işığa koşan kelebekler gibi insanlar pilav arabalarının etrafında toplaşıp tavuk pilav, nohut pilav yerler. Pilavın Kısa Tarihi! Pilav, bu haliyle aslında dünya mutfağına Türklerin hediyesidir. Türlü türlü, pilav çeşidi…

Pilavcı Dükkanı Açmak

Pilavcı Dükkanı Açmak Pilavcı dükkanı açmak fikri her zaman tazeliğini korumuştur. Düşük sermaye ile yapılabilecek işlerden olan pilavcı dükkanı açmak hakkında bilgi almak nasıl pilavcı dükkanı bayisi olunur öğrenmek istiyoesanız lütfen dikkatlice okuyunuz. Pilavcı Standı Açmak İçin Ne Yapmalıyım? Pilavcı standı açmak için pilav temin…

İletişime Geçin

okudum ve kabul ediyorum.
Call Now Button