Toptanpilav.com olarak İstanbul Genelinde Bayi ağımız sayesinde Sünnet organizasyonlarınızda Mevlüt pilavı siparişlerinizde anında organize olarak hizmetlerimizi sizlerle yapılan program sayesinde misafirlerinizin organizasyonlarınızın güzel geçmesi için hizmet vermekteyiz. Toptanpilav.com tesislerinde birbirinden özel menüler tamamen Bakanlık onaylı belgeler ile hijyenik ortamda hazırlanmaktadır.

Toptan Pilav, Uygun üretim koşullarına 10 Ton üretim yapabilecek modern tesisi 15 yılı aşkın tecrubesiyle en iyi hizmeti sunan Toptanpilav müşterilerine unutulmaz tatlar yaşatmaktadır.

Toptan Pilav, Uygun üretim koşullarına 10 Ton üretim yapabilecek modern tesisi 15 yılı aşkın tecrubesiyle en iyi hizmeti sunan Toptanpilav müşterilerine unutulmaz tatlar yaşatmaktadır.

İstanbul genelinde bulunan tüm bayilerimizde herhangi bir üretim yapılmamakta olup, sadece Toptan Pilav markamızın kendi tesislerinde tek merkezden üretimle hijyen ve sağlık kuralları standartlarına azami uyum sağlayarak sunmaktayız.

Gerek internet sitemizden gerekse iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak Toptan Düğün Pilavı Siparişini anında verebilirsiniz. Vereceğiniz Toplu Düğün Pilavı siparişlerinde sipariş oranı minimum 10 kilo ve üzeridir. İmalat ve serviste kullandığımız bütün malzemeler özenle seçilmiş ve birinci kalitedir.

Uzman ve maharetli şeflerimiz tarafından hazırlanan pilav çeşitlerimiz, sağlıklı ve titiz koşullarda profesyonel kontroller çerçevesinde hazırlanmakta olup hem özel günlerinizde yanınızda olan misafirlerinizin hemde sizin için kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz menülerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, veya sipariş vermek için Tıklayın.

BAYİMİZ OLUN

Büfeler, Marketler, Okul Kantinleri, Döner Salonları, Çiğköfteciler Pilav Satış Noktaları... Bayimiz Olmak Pilav Satışı Yapmak İstiyorsanız Bize Başvurun.

Zeytinburnu Toptan Pilav Siparişi

Zeytinburnu Toplu Pilav Siparişi İstanbul genelinde bulunan tüm bayilerimizde herhangi bir üretim yapılmamakta olup, sadece Toptan Pilav markamızın kendi tesislerinde tek merkezden üretimle hijyen ve sağlık kuralları standartlarına azami uyum sağlayarak sunmaktayız. Gerek internet sitemizden gerekse iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bizlere Zeytinburnu’ de toptan pilav…

Sarıyer Toptan Pilav Siparişi

Sarıyer Toplu Pilav Siparişi İstanbul genelinde bulunan tüm bayilerimizde herhangi bir üretim yapılmamakta olup, sadece Toptan Pilav markamızın kendi tesislerinde tek merkezden üretimle hijyen ve sağlık kuralları standartlarına azami uyum sağlayarak sunmaktayız. Gerek internet sitemizden gerekse iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bizlere Sarıyer’ de toptan pilav…

Küçükçekmece Toptan Pilav Siparişi

Küçükçekmece Toplu Pilav Siparişi İstanbul genelinde bulunan tüm bayilerimizde herhangi bir üretim yapılmamakta olup, sadece Toptan Pilav markamızın kendi tesislerinde tek merkezden üretimle hijyen ve sağlık kuralları standartlarına azami uyum sağlayarak sunmaktayız. Gerek internet sitemizden gerekse iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bizlere Küçükçekmece’ de toptan pilav…

Call Now Button