Sıkça Sorulanlar

BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR

Bayilik başvurusunu toptanpilav.com üzerinden Toptan Pilav Bayilik Başvurusu Linki üzerinden veya 0 (532) 329 50 44 Nolu Telefon Üzerin Gerçekleştirebilir siniz.

ÜRÜNLER NASIL VE KİM TARAFINDAN ÜRETİLİYOR?

Toptanpilav.com markası adı altında bayilik yapan tüm bayilerimiz ve kendi şubelerimiz üzerinden satılan tüm ürünlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup,  uygun üretim koşulları dahilinde günlük 10 ton kapasiteli ve tüm bakanlık onaylı belgeleri mevcut tesislerimizde hijyen kuralları ve denetlemelere tamamen açık bir  şekilde üretilmektedir.

SOKAKTA PİLAV SATIŞI NASIL YAPILIYOR?

Bağlı bulunduğunuz lokasyonun yetkisi dahilindeki Belediyeden izin alıp işgaliye bedeli ödemek suretiyle sokakta pilav arabaları ile pilav satmak mümkündür. Satış yapılan mevcut dükkanların önüne araba konuşlandırarak da ruhsat problemi yaşamadan satış yapabilir siniz.

HERHANGİ BİR İŞLEM İÇİN USTA BULUNDURMAM GEREKİYOR MU ?

Hayır Gerekmemektedir. Tüm ürünler size hazır toptanpilav.com merkezinden gerekli hijyen koşulları sağlanarak getirilmektedir. Bu yüzden usta personel ihtiyacı gerekmiyor. Sıradan bir personele vereceğimiz eğitimle hizmetin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

TOPLU PİLAV SİPARİŞİ NASIL VERİLİR

Gerçekleştireceğiniz tüm organizasyon veya etkinlikte herhangi bir bayimiz aracılığıyla sipariş verdiğinizde bayimiz olan yerlerde en az 12 saat ve öncesi sipariş vermek kaydıyla zamanında hizmet alabileceksiniz.  Müşteri hizmetleri aracılığıyla sipariş vermek için 0 (532) 329 50 44 numaralı telefonumuzu arayabilir siniz.

EVLERE SİPARİŞ ALIYOR MUSUNUZ?

Gerçekleştireceğiniz tüm organizasyon veya etkinlikte herhangi bir bayimiz aracılığıyla sipariş verdiğinizde bayimiz olan yerlerde en az 12 saat ve öncesi sipariş vermek kaydıyla en az 10 kilo ve üzeri sipariş verebilir siniz.  Müşteri hizmetleri aracılığıyla sipariş vermek için 0 (532) 329 50 44 numaralı telefonumuzu arayabilir siniz.

Call Now Button