Toptanpilav.com olarak İstanbul Genelinde Bayi ağımız sayesinde Sünnet organizasyonlarınızda Tavuklu Pilav Menü siparişlerinizde anında organize olarak hizmetlerimizi sizlerle yapılan program sayesinde misafirlerinizin organizasyonlarınızın güzel geçmesi için hizmet vermekteyiz. Toptanpilav.com tesislerinde birbirinden özel menüler tamamen Bakanlık onaylı belgeler ile hijyenik ortamda hazırlanmaktadır.

100 gr. kuru pirinç yaklaşık olarak 150 kaloriye tekabül etmektedir. İçerisinde B1, B2, C ve E vitaminleri ile sodyum, magnezyum, potasyum, kalsiyum, demir ve fosfor minerallerini bulundurmaktadır.

İçindekiler

250 Gr Tereyağlı pilav, Er Piliç Marka Tavuk Söğüş (Tiftiklenmiş), İçecek Olarak Sütaş veya Eker Marka Ayran, Tulumba Tatlısı veya Fıstklı/Cevizli Baklava, Su Böreğinden Oluşan Menümüz Kapaklı Köpük Tabak ve Çatal Kaşık Setiyle Birlikte Verilir. 

Bize Ulaşın

Sipariş

Pilav yapımı sırasında şeflerimiz büyük bir titizlikle ve hijyenle imalat yapmaktadır. Toplu Tavuklu Pilav siparişlerinizde talep miktarı en 50 kişi ve üzeri şeklindedir. Tamamen Kapalı şekilde 50 adet kaşık, 50 adet peçede, tuz baharatlardır.   Siparişleriniz hakkında  daha fazla bilgi  almak için hiç çekinmeden müşteri hizmetlerimizden arayarak bilgi alabilir siniz. Toptanpilav.com üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde belirttiğiniz tarih ve saatinde, adresinize menülerimiz ulaştırılacaktır.

İstanbul genelinde bulunan tüm bayilerimizde herhangi bir üretim yapılmamakta olup, sadece Toptan Tavuklu Pilav markamızın kendi tesislerinde tek merkezden üretimle hijyen ve sağlık kuralları standartlarına azami uyum sağlayarak sunmaktayız.

Gerek internet sitemizden gerekse iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak Toptan Tavuklu Pilav Siparişini anında verebilirsiniz. Vereceğiniz Toplu Tavuklu Pilav siparişlerinde sipariş oranı minimum 10 kilo ve üzeridir. İmalat ve serviste kullandığımız bütün malzemeler özenle seçilmiş ve birinci kalitedir.

Uzman ve maharetli şeflerimiz tarafından hazırlanan pilav çeşitlerimiz, sağlıklı ve titiz koşullarda profesyonel kontroller çerçevesinde hazırlanmakta olup hem özel günlerinizde yanınızda olan misafirlerinizin hemde sizin için kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz menülerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, veya sipariş vermek için tıklayın.

Call Now Button